Waldemar rusza na Warszawę. Tak zamierza protestować z innymi rolnikami

Waldemar rusza na Warszawę. Tak zamierza protestować z innymi rolnikami

Waldemar z "Rolnik szuka żony"
Waldemar z "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
26.02.2024 17:15

Waldemar był bohaterem jednej z edycji "Rolnik szuka żony". Na Instagramie, gdzie prowadzi swoje konto, obserwuje go ponad 56 tysięcy osób. Rolnik właśnie poinformował fanów, że nie zamierza siedzieć w domu, gdy inni protestują. Co zrobi Waldemar?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Waldemar, który wziął udział w 10. edycji programu "Rolnik szuka żony", nie wyklucza, że widzowie będą mogli go zobaczyć w zupełnie innych produkcjach. Tymczasem zamierza dołączyć do protestujących rolników i rusza do Warszawy.

Waldemar układa sobie życie z Dorotą z "Rolnik szuka żony"

Kiedy ostatnia edycja "Rolnik szuka żony" dobiegała końca, Waldemar zadecydował, że będzie kontynuował i rozwijał związek z Ewą, którą ostatecznie wybrał na swoją partnerkę. Szybko okazało się, że ta relacja rozpadła się z hukiem, a Waldemar wrócił do Doroty, którą odesłał wcześniej do domu. Para snuje już nawet poważne plany.

Nie mieszkamy jeszcze razem z Dorotką, ale mamy w planach. To jest priorytet. Wstępnie ustaliliśmy sobie taki termin: koniec roku szkolnego, bo jej syn chodzi do szkoły w Szczecinie - powiedział "Faktowi" rolnik.

Na razie Waldemar ma sporo wolnego czasu, który zamierza dobrze wykorzystać.

Protest Waldemara z "Rolnik szuka żony"

W kraju wrze. Spora część rolników protestuje, blokując drogi. Planowany jest też "wielki marsz na Warszawę". Okazuje się, że Waldemar także weźmie w nim udział.

Cześć, kłaniam się nisko. Możecie mnie kojarzyć z programu "Rolnik szuka żony". Oczywiście, że popieram protesty. To jest moja branża. Jestem całym sercem z rolnikami i popieram wszelkie protesty, które tutaj są. Nie jest za dobrze z sytuacją rolnictwa w Polsce i popieram protestujących w 100 proc. Wybieram się również z taką inicjatywą od nas, czyli od osób z województwa kujawsko-pomorskiego. Jedziemy busem z naszymi sąsiadami z okolic Inowrocławia na warszawski protest, który odbędzie się we wtorek, 27 lutego, żeby wesprzeć rolników i walczyć o nasze interesy - powiedział "Wieściom rolniczym".

Co o tym sądzicie?

Waldemar z "Rolnik szuka żony"
Waldemar z "Rolnik szuka żony"© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także