Wcześniej to było nie do pomyślenia! Oto co widzowie "PnŚ" piszą o Pakosińskiej

Wcześniej to było nie do pomyślenia! Oto co widzowie "PnŚ" piszą o Pakosińskiej

Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło - jak postrzegają ich widzowie?
Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło - jak postrzegają ich widzowie?
Źródło zdjęć: © Instagram
27.04.2024 11:07

"Pytanie na śniadanie". Jak z perspektywy czasu widzowie formatu śniadaniowego oceniają Katarzynę Pakosińską i Piotra Wojdyłę? Cóż, musimy przyznać, że internauci nieźle nas zaskoczyli.

Po zmianie sterów w Telewizji Polskiej doszło do sporych roszad personalnych w programie "Pytanie na śniadanie", skąd zwolniono wszystkich dotychczasowych prowadzących. W ich miejsce pojawiły się nowe prezenterskie duety. Aktualnie na antenie brylują: Katarzyna Pakosińska i Filip Antonowicz, Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger oraz Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło. Te pary nie miały łatwego startu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Pytanie na śniadanie": przykre komentarze widzów

Początkowo publika śniadaniówki TVP2 miała bardzo duży problem z zaakceptowania nowych prezenterskich duetów. Dziennikarze ciągle musieli zmagać się z niepochlebnymi komentarzami na temat swój i swojej pracy. Złośliwi widzowie nie oszczędzali m.in. Pakosińskiej oraz Wojdyły, czepiając się ich na każdym kroku.

Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło docenieni przez widzów

Od debiutu Pakosińskiej i Wojdyły minęło już kilka tygodni. Jak się okazuje, nastawienie widzów TVP do tego duetu uległo diametralnej zmianie. Po sobotnim wydaniu programu (27 kwietnia) w social mediach przeważają głównie pozytywne komentarze.

Fani "PnŚ" piszą m.in.: "Pozdrawiam. ŻYCZĘ miłego dnia. Dzisiaj chce się oglądać. Super PROWADZĄCY", "Dzień dobry. Życzę miłego dnia prowadzącym. Pozdrawiam z Lubuskiego.", "Moi najlepsi!". Podobnych komentarzy jest znacznie więcej. Nie oznacza to oczywiście, że tym samym wszelka krytyka ucichła. Wciąż jest zauważalna, jednak krytycznych głosów jest znacznie mniej niż wcześniej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także