Związek Janiny i Tadeusza wisi na włosku? Do "Sanatorium miłości" nagle wkroczyła tajemnicza kobieta

Związek Janiny i Tadeusza wisi na włosku? Do "Sanatorium miłości" nagle wkroczyła tajemnicza kobieta

Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości" skończą razem? (Facebook)
Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości" skończą razem? (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook
18.04.2024 09:06

W "Sanatorium miłości" robi się coraz ciekawiej. Na plan programu wkroczy tajemnicza kobieta, która może sporo namieszać u kuracjuszy. Janina zdawała się być wyjątkowo zaaferowana. Czyżby jej związek z Tadeuszem był zagrożony?

Emocje w "Sanatorium miłości" gęstnieją. Z odcinka na odcinek widzowie coraz bardziej niepokoją się o to, czy ich ulubione pary przetrwają ciężkie chwile. Na drodze do wspólnego szczęścia stoją najczęściej wątpliwości. Tak właśnie może być w przypadku Janiny i Tadeusza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Janina i Tadeusz z "Sanatorium miłości" to dobrana para

Seniorzy już od pierwszych chwil wpadli sobie w oko. Ciężko nie zauważyć, że w każdym odcinku to właśnie oni wytrwale przy sobie pozostają. Nie rozkręcają żadnych większych afer - jedyna kłótnia jaka się pomiędzy nimi wywiązała dotyczyła wypowiedzi Tadeusza na temat Andrzeja, którą Janina odczytała jako fałszywą.

W "Sanatorium miłości" pojawi się tajemnicza kobieta

Wiele wskazuje jednak na to, że obiecująca relacja może skręcić na niespodziewane tory. W zajawce nadchodzącego odcinka można zobaczyć, że w programie pojawi się tajemnicza kobieta. Panowie wydają się bardzo entuzjastycznie reagować na wizytę nieznajomej. To wzbudzi niepokój u Janiny, która ze wszystkich kuracjuszek zaniepokoiła się obecnością nowej koleżanki najmocniej.

Kto to będzie? Jedynym tropem jest fakt, że Małgorzata zna pochodzenie kobiety. Ma być Łodzianką. Fani zaczęli spekulacje i biorą pod uwagę m.in. uczestniczki wcześniejszych edycji, ale prawdy dowiemy się dopiero podczas emisji następnego odcinka.

Janina i Tadeusz to faworyci publiczności "Sanatorium miłości" (Facebook)
Janina i Tadeusz to faworyci publiczności "Sanatorium miłości" (Facebook)© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także