Aktorka martwi się o widzów TVP: "Nie wiem, czy nie zgłupieją"

Aktorka martwi się o widzów TVP: "Nie wiem, czy nie zgłupieją"

25.01.2024 11:40

Ewelina Ruckgaber w rozmowie z Jastrząb Post szczerze odniosła się do zmian, jakie zachodzą w Telewizji Polskiej.

Przez Telewizję Polską przechodzi istne tornado – i to nie tylko przez programy informacyjne, ale również rozrywkowe, a zwłaszcza "Pytanie na śniadanie". Cała plejada gwiazd zakończyła współpracę ze śniadaniówką. W ich miejsce w porannym show pojawiły się zupełnie nowe twarzy, w tym Joanna Górska i Robert Stockinger.

Ewelina Ruckgaber o zmianach w TVP

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska na temat zmian u publicznego nadawcy porozmawiała z aktorką Eweliną Ruckgaber. Gwiazda martwi się o widzów Telewizji Polskiej. Nie jest pewna, jak przyswoją taką liczbę zmian.

Jeżeli chodzi o TVP, ciężko mi się na ten temat wypowiadać, bo tego jest tyle, że ja już głupieję. Kasia Cichopek, Ida Nowakowska już nie prowadzą "PnŚ". Nagle okazuje się, że Kasia Dowbor wraca, tu Maciej Orłoś wrócił, tu ktoś znowu poszedł. Tego jest tyle, że zanim to się nie uspokoi, to żebym ja to mogła ogarnąć, musiałabym cały czas siedzieć i obserwować, co się dzieję w TVP, za dużo tego jest. Też nie wiem, na ile to jest dobre. Czasem fajne są takie czystki, ale przemyślane, a tego jest tyle, że nie wiem, czy ludzie nie zgłupieją od ilości zmian – wyraziła swoją opinię.

Ewelina przyznaje, że sama powoli już nie wie, kto w jakim miejscu pracuje.

Już powoli mi się zaczynają mieszać stacje. Jak włączam TVP, to nie wiem, czy jestem w TVP, czy w TVN-ie, czy w Polsacie. Dużo się dzieje. Zobaczymy, do czego to doprowadzi – podsumowała.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także