Dariusz Zdrójkowski o synach. "Byli najlepszym środkiem antykoncepcyjnym dla znajomych"

Dariusz Zdrójkowski o synach. "Byli najlepszym środkiem antykoncepcyjnym dla znajomych"

21.04.2024 07:00

Dariusz Zdrójkowski wziął udział w programie "Czas na show. Drag me out". W jednym z wywiadów dla Jastrząb Post opowiedział o swoich dzieciach. Przyznał, że jego obydwaj synowie mają stwierdzone ADHD.

Dariusz Zdrójkowski ma dwoje dzieci - Adama, znanego m.in. z serialu "Rodzinka.pl" i Jakuba, którego można było oglądać w produkcji "Ciacho". Zdrójkowski nie miał lekko. Jego synowie sprawiali mu sporo problemów. Jak wspomina lata, kiedy byli młodsi?

Dariusz Zdrójkowski o synach

Dariusz Zdrójkowski w rozmowie z Karoliną Motylewską wrócił wspomnieniami do dzieciństwa swoich synów.

Obydwaj mają zdiagnozowane ADHD, więc byli tacy nadpobudliwi, roztrzepani. Jak byli mali, to wszędzie było ich pełno, nie można było ich poskromić. My przez kilka lat nie chodziliśmy do znajomych w odwiedziny, bo wyjścia polegały na patrzeniu, gdzie oni są.

Dariusz Zdrójkowski o ojcostwie

Ojcostwo dało mu popalić. Synowie wymagali mnóstwo uwagi.

Były takie nerwy, że nie można było odbyć spotkania przy ciastku czy kawce, tylko dzieci absorbowały wszystkich i w skrócie powiem, że w pewnym momencie, jak byli mali, to byli najlepszym środkiem antykoncepcyjnym dla naszych znajomych. Jak ktoś do nas przyszedł, posiedział pół godziny, marzył o dziecku, to natychmiast na 2-3 lata odkładali te plany.

Przyznał, że teraz jest dumny z synów.

Byli wyjątkowo nadpobudliwi, wymagający cały czas nadzoru i opieki, ale przeżyliśmy i wyrośli na fajnych chłopaków. Jesteśmy dumni, trzymam kciuki za nich i za ich karierę.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także