Internauci prześwietlili go na wylot. Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" ostro oberwał: "Ale ty leń jesteś"

Internauci prześwietlili go na wylot. Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" ostro oberwał: "Ale ty leń jesteś"

Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" w ogniu krytyki (YouTube)
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" w ogniu krytyki (YouTube)
Źródło zdjęć: © YouTube
20.04.2024 19:47

Andrzej z "Plutycz", uczestnik "Rolników. Podlasie", nieraz nieświadomie nakręcił niezłą aferę. Wszystko wskazuje na to, że znowu to zrobił. Internauci nie szczędzą mu gorzkich słów. O co poszło?

Wśród wszystkich uczestników "Rolnicy. Podlasie" to właśnie on może cieszyć się największą popularnością. Andrzej z Plutycz niejednokrotnie zdołał wzbudzić kontrowersje swoim zachowaniem. Internauci zarzucają mu m.in. to, że nie pracuje tak jak należy, tylko wysługuje się swoją rodziną. Znowu mu się dostało za rzekome lenistwo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Andrzej z Plutycz sobie nagrabił

Z tego samego powodu rolnikowi dostało się po raz kolejny. Tym razem przedmiotem krytyki było jego zabłocone podwórko. Przez długi czas internauci zarzucali Andrzejowi, że nie może sobie z tym poradzić. Jednak kiedy w końcu teren został należycie wysprzątany, krytyka pod jego adres wcale nie przestała napływać. Padają poważne zarzuty:

"Andrzej, ale ty leń jesteś. Wszyscy muszą robić za ciebie, wyręczasz się wszystkimi", "Andrzej to jest len. On nie ma nawet drygu do łopaty. Żony to on nie znajdzie, bo żadna nie będzie go wyręczała w pracy", "Nie umie sam pracować".

Jak zareaguje Andrzej z "Rolnicy. Podlasie"?

Andrzej zdaje się nie przejmować zbytnio negatywnymi komentarzami na jego temat. Niestrudzenie kontynuuje prowadzenie swojego imponującego gospodarstwa, niezależnie od rzucanych przez internautów obiekcji.

Andrzej z Plutycz znowu sobie nagrabił (YouTube)
Andrzej z Plutycz znowu sobie nagrabił (YouTube)© Licencjodawca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także