Katarzyna Skrzynecka na ramówce Polsatu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi

Katarzyna Skrzynecka na ramówce Polsatu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka
Źródło zdjęć: © KAPIF
01.02.2024 16:16, aktualizacja: 01.02.2024 17:34

Katarzyna Skrzynecka wraca na antenę Polsatu! Gwiazda znów pojawi się w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", jednak nie zasiądzie za stołem jurorów. Kasia znów pochwali się talentem wokalnym. Podczas ramówki pochwaliła się jeszcze czymś. Wszyscy patrzyli na jej nogi!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Skrzynecka wyleciała z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Aktorka i wokalistka od drugiej edycji zasiadała w jury programu i była jedną z bardziej lubianych jurorek. Jednak przed ostatnią edycją programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" podziękowano jej za współpracę.

Fani Katarzyny Skrzyneckiej dopytywali o powody, dla których nie mogą już oglądać jej w programie, a wtedy Kasia przyznała, że nie była to jej decyzja. Zanim zapadła decyzja o jej powrocie do jubileuszowej edycji, pisała w sprawie Piotra Gąsowskiego, który zrezygnował z pracy w tym samym formacie w geście solidarności ze zwolnioną przyjaciółką.

W 2024 roku muzyczne Show "Twoja twarz brzmi znajomo" świętować będzie piękny jubileusz, 20. edycję (...) Ktokolwiek miałby w nim wystąpić, nie wyobrażam sobie edycji "Gold" bez kochanej i energetycznej obecności Piotrka "Gąsa" Gąsowskiego, który był sercem i cudownym humorem tego show przez 18 edycji!

Katarzyna Skrzynecka na ramówce Polsatu

Gwiazda pojawiła się na wiosennej ramówce Polsatu, podczas której stacja dzieliła się zapowiedziami programów na najbliższe miesiące. Kasia również się tam pojawiła, bo, jak już wiadomo, wraca do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Skrzynecka przyciągała uwagę niebanalną stylizacją.

Katarzyna Skrzynecka wybrała na tę okazję skórzaną sukienkę w kolorze bordo z asymetrycznym dołem. Do niej dobrała buty w kolorze delikatnego różu i to właśnie one przyciągały całą uwagę.

Gwiazda wybrała bowiem model na platformie, która dodała jej wzrostu i wysmukliła nogi i całą sylwetkę. Trzeba przyznać, że podziwiamy umiejętność poruszania się w takich butach ze swobodą i wdziękiem, który zaprezentowała Skrzynecka. Uśmiechnięta aktorka pozwała na ściance z przyjaciółmi z programu.

Jak podobała się Wam jej stylizacja?

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski na ramówce Polsatu
Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski na ramówce Polsatu © KAPIF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także