Porażka nowego show TVP. Nawet Kayah nie uratowała "Muzyki na dobry wieczór"

Porażka nowego show TVP. Nawet Kayah nie uratowała "Muzyki na dobry wieczór"

Nowy program TVP okazał się niewypałem (fot. KAPiF)
Nowy program TVP okazał się niewypałem (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
02.04.2024 13:42

TVP pokazała publiczności nowy program "Muzyka na dobry wieczór". Jak sugerują jednak wyniki oglądalności, pozytywne prognozy producentów się nie sprawdziły. Nawet odcinek z Kayah, który cieszył się największą popularnością, nie wpłynął mocno na statystyki.

Po wielkich zmianach w ramówce TVP szuka nowego pomysłu na siebie. Niektóre z nich okazują się sukcesami, niektóre jednak nie zdobywają aprobaty wśród widzów. Stacja wystartowała z nowym programem, "Muzyka na dobry wieczór". Dedykowany jest on przede wszystkim tej części publiczności, która za pan brat jest z najpopularniejszymi polskimi wykonawcami muzycznymi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Muzyka na dobry wieczór" bez sukcesów

Niestety, jak pokazują wyniki oglądalności, oczekiwania producentów się nie sprawdziły. Program na ten moment nie cieszy się dużą popularnością. "Wirtualne Media" poczyniły analizę zgromadzonych danych. Wynika z nich, że średnia oglądalność pierwszych trzech odcinków wyniosła tylko 346 tys. osób.

Co więcej, z odcinka na odcinek jest ona coraz mniejsza. Odcinek z udziałem Kayah zyskał najwięcej uwagi, prawdopodobnie dlatego, że był on pierwszym z wyemitowanych.

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Na czym polega "Muzyka na dobry wieczór"?

Każdy odcinek "Muzyki na dobry wieczór" poświęcony jest konkretnemu artyście, artystce bądź zespołowi. Wśród nich znajdują się największe nazwiska polskiego show-biznesu. Do tej pory publiczność miała okazję oglądać występy Kayah, Lady Pank i Feel. Zaproszeni do studia muzycy opowiadają o swojej karierze, dzięki czemu osoby zainteresowane ich twórczością mogą poznać więcej zakulisowych faktów.

"Muzyka na dobry wieczór" nie spełniła oczekiwań (Facebook)
"Muzyka na dobry wieczór" nie spełniła oczekiwań (Facebook)© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także