"Rodzinka.pl" wraca na antenę. Emilia Dankwa zdradziła, co dzieje się za kulisami

"Rodzinka.pl" wraca na antenę. Emilia Dankwa zdradziła, co dzieje się za kulisami

Emilia Dankwa o powrocie "Rodzinki.pl"
Emilia Dankwa o powrocie "Rodzinki.pl"
Źródło zdjęć: © KAPiF
25.04.2024 12:40

"Rodzinka.pl" powróci na ekrany. Sensacyjną wiadomość o wznowieniu produkcji serialu skomentowała dla nas Emilia Dankwa, dla której udział w nim stanowił przełom w karierze. Zobaczymy ją w nowych odcinkach?

"Rodzinka.pl" już wkrótce po raz kolejny rozbawi tysiące widzów w całej Polsce. Producenci popularnego serialu podjęli decyzję o wznowieniu, dzięki czemu w bliżej nieokreślonym czasie zobaczymy następny sezon. Zapytaliśmy Emilię Dankwę, serialową Zosię, o to, co dzieje się za kulisami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak Emilia Dankwa zareagowała na wznowienie "Rodzinki.pl"?

18-letnia aktorka nie ukrywa radości z powodu tego, że serial wróci do ramówki Telewizji Polskiej. Na ten moment co prawda nie dostała jeszcze telefonu potwierdzającego jej powrót do obsady, już teraz jednak wyraziła na to chęć. Wiadomo, że oferty otrzymali już Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak i Julia Wieniawa.

Ja się bardzo cieszę. Jestem mega podekscytowana. Wiem, że coraz więcej osób o tym mówi, więc super. Ja już słyszałam o tym powrocie. Nie dostałam jeszcze telefonu mówiącego, że dokładnie wracamy tego i tego dnia, ale coś się zaczyna dziać. Ja zawsze będę chętna na powrót tego serialu - powiedziała.

Dankwa liczy, że będzie mogła wystąpić w nowych odcinkach "Rodzinki.pl"

Udział w "Rodzince.pl" wiąże się dla młodej gwiazdy z niemal samymi dobrymi wspomnieniami. Z tego też powodu chciałaby znowu znaleźć się w obsadzie i liczy na to, że za niedługo ona również otrzyma propozycję. Zapowiada też dyskusję z Julią Wieniawą.

Czas w serialu wspominam świetnie. I ludzi i ten czas, dlatego bardzo się cieszę, że tu wracam. Jeszcze nie doszliśmy do etapu negocjowania stawek, ale mam nadzieję, że niebawem dojdziemy. Z Julią Wieniawą też się jeszcze nie widziałyśmy, jeszcze nie pisałyśmy, ale pewnie jak się zobaczymy, to ten temat się pojawi.
Emilia Dankwa zaliczyła metamorfozę (fot. KAPiF)
Emilia Dankwa zaliczyła metamorfozę (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także