Wściekli widzowie chcą bojkotu zwyciężczyni "Hotel Paradise 8": "Nie nabijajcie jej kasy"

Wściekli widzowie chcą bojkotu zwyciężczyni "Hotel Paradise 8": "Nie nabijajcie jej kasy"

Agnieszka z "Hotelu Paradise" oszukiwała? (Facebook)
Agnieszka z "Hotelu Paradise" oszukiwała? (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook
14.05.2024 22:27, aktualizacja: 14.05.2024 22:43

Agnieszka i Jędrek zwyciężyli w ósmej edycji "Hotelu Paradise". Taki rozwój wydarzeń nie spodobał się jednak części widzów, którzy podnieśli lament. Według nich uczestniczka miała źle się zachowywać podczas kręcenia programu.

Za nami finał kolejnej, ósmej już decyzji "Hotelu Paradise". Jak zwykle emocje były duże, koniec końców jednak Agnieszka i Jędrek okazali się zwycięską parą. W mediach społecznościowych szybko zrobiło się jednak gorąco po ogłoszeniu wyników. Co jest powodem rozsierdzenia tak dużej liczby widzów?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka źle się zachowywała na planie "Hotelu Paradise"?

Zaskakująco dużo osób zarzuca Agnieszce to, że źle się zachowywała na planie "Hotelu Paradise". Wśród krytycznych głosów znaleźć można komentarze o fałszywości uczestniczki. Niektórzy namawiają do masowego wycofywania followów z social mediów dziewczyny, aby jak najskuteczniej obniżyć jej zasięgi.

"Cały pobyt traktowała go jak trędowatego, jak wygrali odepchnęła go, gdy chciał ją przytulić i pobiegła do reszty, przytuliła go dopiero, jak miała swoje 100 tys.", "Najbardziej fałszywa osób… Nie było osoby, której nie obgadała", "Proponuję unfollow dla tej pani, oszukiwała całą edycję! Nie nabijajcie jej kasy", "Koniec obserwacji dla Agnieszki, masowe usuwanie followów zmniejszy jej z pewnością możliwe ewentualne zarobki w przyszłości. Tak fałszywe osoby nie zasługują na przestrzeń w social mediach" - piszą internauci.

Powodem może być to, że Agnieszka w finałowym odcinku rzuciła złotą kulą. Publiczność twierdzi, że w jej zamiarach nie wszystko się klei.

Finał "Hotelu Paradise 8" nie zachwycił widowni

Ciężko też zaprzeczyć, że ostatnia edycja programu raczej nie zawojowała serc telewidzów. Pod oficjalnymi postami "Hotelu Paradise" doszukać się można niejednego kąśliwego komentarza. Czyżby jego popularność stopniowo malała?

Agnieszka i Jędrek wygrali ostatnią edycję "Hotelu Paradise" (Facebook)
Agnieszka i Jędrek wygrali ostatnią edycję "Hotelu Paradise" (Facebook)© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także