Jarosław Kret wiedział, że wróci do TVP. Czy widuje tam Tadlę? "Wiedziałem, że to kiedyś nastąpi"

Jarosław Kret wiedział, że wróci do TVP. Czy widuje tam Tadlę? "Wiedziałem, że to kiedyś nastąpi"

17.02.2024 17:27

Jarosław Kret wrócił do odświeżonej TVP. Opowiedział o kulisach wcześniejszego zwolnienia i zdradził, jakie relacje łączą go z byłą partnerką, Beatą Tadlą.

Jarosław Kret już w grudniu ubiegłego roku ogłosił, że wróci do TVP. Tak też się stało już w nowym roku. Jak prezenter pogody wspomina odejście z Polsatu i powrót do TVP? Odpowiedział na te pytania w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską.

Jarosław Kret o powrocie do TVP i odejściu z Polsatu

Zapytaliśmy Jarosława Kreta, jak czuje się po tej obecnej zmianie pracy. Przypomnijmy, że przed powrotem do TVP pracował w stacji Polsat.

To nie jest zmiana. Ja wróciłem do matecznika, do mojego ukochanego miejsca. Nastąpił taki czas, że można było wreszcie wrócić i wróciłem. Wiedziałem, że ten moment kiedyś nastąpi. Myślę, że większość z nas, którzy wrócili do telewizji odbudowywać ją, to wszyscy czekali na ten moment. Dla mnie to nie było zaskakujące, zaskakujące było to, jak mnie wyrzucono z tej telewizji i odbyło się to w dosyć haniebny sposób, potem tylko cierpliwie czekałem, aż się wszystko dobrze zadzieje i naprawi - wyznał.

Kret opowiedział nam także o kulisach odejścia z Polsatu. Jakie to było pożegnanie?

Bardzo miło i spokojnie podziękowałem za to, że mnie przygarnęli, że dali mi opiekę i zbudowali dach nad głową. Zanim przyszedłem do telewizji Polsat, to sporo czasu tułałem się po świecie, chociaż przez pewien czas część z nas, którzy zostali wyrzuceni z TVP, pracowała w Nowej TV i tam jakoś przynajmniej stworzyliśmy sobie namiastkę normalności. Potem przeszedłem do Polsatu i bardzo dziękuję, za to, że miałem możliwość wrócić do swojego matecznika - powiedział.

Jarosław Kret o kontaktach z Beatą Tadlą

Przypomnijmy, że była ukochana prezentera pogody, Beata Tadla, także wróciła do TVP, gdzie u boku Tomasza Tylickiego prowadzi "Pytanie na Śniadanie". Jak Jarosław zareaguje, gdy na korytarzu spotka Beatę?

Nie widziałem jej jeszcze. Ale myślę, że wszystkich tych, których spotykam traktuję z radością i miło jest, że się wszyscy spotykamy. Ja się uśmiecham do wszystkich - mówił.

Prezenter pogody zdradził także, czy miał przyjemność oglądać ją w "Pytaniu na Śniadanie"?

Nie oglądam tv. Ja tylko występuję w tv - podsumował.

Jesteście fanami Jarosława Kreta?

Jarosław Kret
Jarosław Kret© Instagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także