Michał Szpak o Lunie na Eurowizji. Ma dla niej jedną radę. "Kontrowersyjna decyzja"

Michał Szpak o Lunie na Eurowizji. Ma dla niej jedną radę. "Kontrowersyjna decyzja"

Michał Szpak o udziale Luny w Eurowizji
Michał Szpak o udziale Luny w Eurowizji
Źródło zdjęć: © KAPIF
05.03.2024 12:53, aktualizacja: 05.03.2024 13:33

Michał Szpak, który zaliczył jeden z najbardziej udanych występów w konkursie piosenki europejskiej, ocenił wybór Luny na Eurowizję 2024. Co powiedział na temat wokalistki? Wspomniał o kontrowersjach.

Już za chwilę premiera programu "Drag me out", w którym Michał Szpak będzie jurorował tym, którzy marzą o przeistoczeniu się w drag queen. Naszej reporterce, Karolinie Motylewskiej, wyznał, jak ocenia wybór Luny na reprezentantkę Polski w konkursie Eurowizji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Michał Szpak ocenia wybór Luny na Eurowizję 2024

W tym roku wyeliminowano głosowanie widzów w preselekcjach do Eurowizji. Komisja, która otrzymała zgłoszenia piosenkarzy i zespołów, podjęła decyzję samodzielnie. Nasz kraj reprezentować ma Luna. Wokalistka pokonała nawet Justynę Steczkowską.

Bardzo się cieszę, że Luna zdobyła tę możliwość, ten bilet. Bardzo jej kibicowałem, zresztą zaraz po ogłoszeniu werdyktu pogratulowałem jej osobiście. Luna była też na nagraniach programu ["Drag me out" - przyp. red.], mogliśmy chwilę porozmawiać. Jestem naprawdę dumny, że została podjęta tak kontrowersyjna dla wielu ludzi decyzja, ale ja wiem, że Luna jako artystka odwali tam wielkie show - skomentował Michał Szpak.

Michał Szpak dobrze radzi Lunie

Czy wokalista ma jakieś dobre rady dla Luny? W końcu zaliczył jeden z najlepszych występów na Eurowizji. Być może więc mógłby podzielić się swoim doświadczeniem z tegoroczną reprezentantką.

Nie chcę jej niczego radzić. Ona wie, co ma robić. Niech się tylko nie rozprasza i nie słucha tego, co mówią wszyscy ludzie dookoła. Tylko intuicja i słuchanie siebie w tym momencie, gdzie wszyscy będą szeptać, co powinna. Powinna robić to, co do tej pory.

Trzymamy kciuki za Lunę podobnie jak Michał Szpak.

Michał Szpak ma dobre rady dla Luny?
Michał Szpak ma dobre rady dla Luny?© Instagram.com
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także