Robert Stockinger odszedł z TVN do TVP. "Nie za bardzo patrzę, co mnie tam spotkało"

Robert Stockinger odszedł z TVN do TVP. "Nie za bardzo patrzę, co mnie tam spotkało"

25.04.2024 18:12

Robert Stockinger po zmianach w TVP zajął stanowisko prowadzącego "Pytanie na śniadanie". Odnalazł się w nowej roli? Wcześniej pracował w TVN, gdzie przez 10 lat prowadził "Dzień dobry TVN".

Robert Stockinger udzielił nam szczerego wywiadu, w którym opowiedział o swoim przejściu do TVP. Warto przypomnieć, że prezenter przepracował 13 lat w konkurencyjnej stacji TVN. Tam również spełniał się w roli prowadzącego śniadaniówkę. Jak czuje się po zmianie pracy?

Robert Stockinger o pracy w "Pytaniu na śniadanie"

Prezenter od kilku miesięcy prowadzi "Pytanie na śniadanie" u boku Joanny Górskiej. Jak się odnalazł w gronie nowych kolegów?

Jest wspaniale. Świetny zespół, coraz mocniejszy. Co chwilę do "PnŚ" dołączają nowe osoby i naprawdę mamy poczucie, że dobrze nam się razem pracuje, lubimy się, robimy dobry, jakościowy program - powiedział reporterce Jastrząb Post.

Robert Stockinger o zmianie pracy

Z TVN łączyło go wiele wspomnień i przeżyć. Czy przejście do TVP było punktem zwrotnym w jego karierze?

Bardzo się cieszę, że dołączyłem do "PnŚ". Cieszę się, że zmieniłem barwy klubowe i jestem w TVP. Czy to był punkt zwrotny? Niecodziennie zmienia się pracę. W poprzedniej pracy spędziłem 13 lat, ale nie za bardzo patrzę, co mnie spotkało tam wcześniej, bardziej nie mogę się doczekać i jestem podekscytowany tym, co jeszcze mnie czeka w nowym miejscu. Cieszę się, że tak to się poukładało.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także