"Strzałeczka, w mordę jeża!". "Miodowe lata" powrócą? Aktor podgrzewa atmosferę

Ubrany w pomarańczowe wdzianko, podobne do tego, które nosił Roman Kurski, Waldemar Obłoza pojawił się na Instagramie, by zabrać głos w sprawie reaktywacji "Miodowych lat". - Strzałeczka, w mordę jeża! - powitał obserwatorów kultowym tekstem. Miał jednak słodko-gorzkie wieści.

Waldemar Obłoza i Artur BarciśWaldemar Obłoza i Artur Barciś
Źródło zdjęć: © Instagram@oblozawaldemar
Aneta Kowal

Waldemar Obłoza od lat pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy kultowych "Miodowych lat". Jego postać Romana Kurskiego – "Argentyńczyka" – pokochała swego czasu cała Polska.

Niestety, fani pożegnali się z charyzmatycznym sąsiadem Karola Krawczyka i Tadeusza Norka w 2003 roku, kiedy to sitcom zakończył emisję po dziewięciu sezonach. Choć po tym czasie powstała jeszcze kontynuacja pod innym tytułem – "Całkiem nowe lata miodowe" (2004) – w kontynuacji Roman Kurski nie powrócił.

Małgorzata Socha skomentowała zakończenie serialu "Przyjaciółki". Czy była zaskoczona decyzją produkcji?

Waldemar Obłoza o kontynuacji "Miodowych lat"

Waldemar Obłoza niespodziewanie rozbudził nostalgię fanów "Miodowych lat", publikując na Instagramie nagranie, w którym wrócił do swojej kultowej roli Romana Kurskiego.

Strzałeczka, w mordę jeża! – rozpoczął filmik kultowym tekstem.

Aktor postanowił po raz kolejny odnieść się do krążących od miesięcy plotek o możliwej kontynuacji serialu. W krótkim filmie wyjaśnił, że temat faktycznie pojawił się na stole.

Z tego miejsca, odosobnienia, chciałbym wam wyjaśnić, o co chodzi z tą kontynuacją. Dwa lata temu zadzwonił do mnie producent "Miodowych lat" i zapytał, czy ja bym zechciał w kontynuacji udział. No przecież wiadomo, producenciku, z pocałowaniem ręki – opowiadał Obłoza.

Reaktywacja "Miodowych lat" pod znakiem zapytania

To wyznanie wystarczyło, by fani natychmiast zasypali go pytaniami. W komentarzach pojawiły się błagania o jedno: czy "Miodowe lata" naprawdę wrócą? Choć Waldemar Obłoza potwierdził, że rozmowy o reaktywacji serialu faktycznie się odbyły, nie przyniósł jednoznacznie dobrej wiadomości. Projekt bowiem utknął.

Na tę chwilę rozmowy utknęły. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to…? – odpowiedział na pytanie fana.

Wymowne niedopowiedzenie nie wymagało jasnego dokończenia. Fani doskonale wiedzą, że w branży filmowej i telewizyjnej zwykle chodzi o kwestie finansowe, prawa do formatu lub logistykę.

Waldemar Obłoza o "Miodowych latach" na Instagramie
Waldemar Obłoza o "Miodowych latach" na Instagramie © Instagram@oblozawaldemar
Waldemar Obłoza (Roman Kurski) w "Miodowych latach"
Waldemar Obłoza (Roman Kurski) w "Miodowych latach" © Polsat
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ