Wiemy, kto zwyciężył w finale "The Traitors. Zdrajcy". Szykujcie się na zaskoczenie

Znamy zwycięzców "The Traitors. Zdrajcy" (mat. pras.)
Znamy zwycięzców "The Traitors. Zdrajcy" (mat. pras.)
Źródło zdjęć: © mat. pras.

23.05.2024 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami ostatni odcinek pierwszej polskiej edycji "The Traitors. Zdrajcy". Kto wygrał debiutancką odsłonę nowej produkcji TVN-u? My już wiemy. Widzowie mogą szykować się nie niemałe zaskoczenie.

Publiczność "The Traitors. Zdrajcy" poznała w końcu odpowiedź na trapiące ją od tygodni pytanie - kto dotarł do finału i kto zwyciężył program? Jesteśmy świeżo po ostatnim odcinku nowej produkcji TVN-u, bazującej na popularnym zagranicznym formacie. Prowadzone przez Malwinę Wendzikowską show nieustannie trzymało w napięciu, nic zatem dziwnego, że ostateczny wynik może budzić zdumienie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kto wygrał i ile w "The Traitors. Zdrajcy"?

Walka pomiędzy dwoma drużynami była zacięta i wymagała od uczestników doskonałej intuicji. W końcu, gdy do finału trafili Stanley, Justyna, Manae i Olga, nadszedł czas ostatecznej decyzji. Gracze musieli zdecydować, czy wśród nich znajduje się zdrajca. Trójka z nich chciała głosować ponownie, tylko Manae uważała, że żadna z osób nie jest podejrzana.

Finaliści wskazali Olgę jako zdrajczynię i... mieli rację! Podobnie w dalszym, ostatnim już etapie, kiedy wskazali na Manae. W ten sposób program wygrali lojalni, Justyna i Stanley. Podzielili się zawrotną sumą 326 tys. zł.

Robiłam wszystko w zgodzie ze sobą. Nie są dla mnie najważniejsze pieniądze, można o nie grać, ale nie za wszelką cenę. Ja się już wycofuję, zrobiłam swoje - przekazała Olga.

Manae wściekła po finale "The Traitors. Zdrajcy"

Jedna z finalistek, Manae, była wyjątkowo niezadowolona z decyzji koleżanki i kolegi z planu. Swoją irytację wyraziła w rozmowie z ekipą programu:

Moja naiwność i zaufanie do ludzi nie znają granic. Myślałam, że jak odkryliśmy razem Piotra, i tak samo zdemaskowałam Dominikę razem z Sandrą, to są wystarczające dowody na to, że jestem lojalna. Wiedzieli to doskonale, przynajmniej Stanley. Mam wrażenie, że zrobił to dla pieniędzy. Dosłownie liczyłam, że się pos*ają i pocieknie im nogawką. Nie mam nic więcej do powiedzenia w tym momencie.
Kto wygrał finał "The Traitors. Zdrajcy"? (mat. pras.)
Kto wygrał finał "The Traitors. Zdrajcy"? (mat. pras.)© mat. pras.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także