Robert Biedroń nie dotarł do studia na czas. Prowadzący wbił mu szpilę

Robert Biedroń nie dotarł do studia na czas. Prowadzący wbił mu szpilę

Robert Biedroń spóźnił się do studia
Robert Biedroń spóźnił się do studia
Źródło zdjęć: © KAPIF
04.02.2024 12:44

Robert Biedroń dość często jest zapraszany jako gość do programów, w których komentuje sytuację polityczno-społeczną w kraju. Tym razem zaliczył małą wpadkę. Spóźnił się do studia. Dziennikarz wbił mu szpilę, komentując jego zachowanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Robert Biedroń miał być gościem programu. Nie dotarł na czas

Robert Biedroń został zaproszony do "Faktów do Faktach" do TVN24. Miał być pierwszym gościem, z którym porozmawiać miał dziennikarz w studio. Zamiast niego, choć został zapowiedziany, nie pojawił się jednak o wyznaczonej godzinie. Piotr Marciniak, rozpoczynając program, najpierw spojrzał za siebie.

Sprawdźmy, kto dotarł do studia - powiedział, wiedząc, że szykuje się zmiana planów.

I zapowiedział Jerzego Marka Nowakowskiego, byłego ambasadora na Łotwie i w Armenii. Na samym początku rozmowy "zdziwił się", że jego rozmówca nie jest podobny do Roberta Biedronia.

Miał być i będzie Robert Biedroń, ale nie zdążył na początek programu. Mieliśmy rozmawiać o tym, czy Lewica zdąży z kampanią na wybory, teraz mamy już dwa pytania - powiedział Piotr Marciniak.

Spóźnienie Roberta Biedronia. Prowadzący wbił mu szpilę

W końcu w studio pojawił się Robert Biedroń, który ostatecznie mógł wypowiedzieć się na temat, który interesuje wyborców. W końcu chodziło o istotną kwestię, jaką są nadchodzące wybory. Piotr Marciniak nie mógł powstrzymać się przed niewielką uszczypliwością w kierunku swojego gościa. W końcu jego spóźnienie było sporą wpadką.

Zdążył pan na zakończenie programu

Programy na żywo nie zawsze idą dokładnie tak, jak zostały zaplanowane. Czasem zdarzają się niewielkie, a czasem spore wpadki. Uważamy, że niewielkie spóźnienie zostanie wybaczone Robertowi Biedroniowi.

A Wy co o tym sądzicie?

Robert Biedroń spóźnił się do studia
Robert Biedroń spóźnił się do studia© KAPIF | (c) by KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także